E-ticaret

Gün geçtikde değişen teknoloji hayatımızı iyice kolaylaştırmak için hizmet vermeye devam ediyor. 2000’li yıllarda bir hayal olan oturduğumuz yerden alışveriş yapma düşüncesi günümüzde alışverişlerin %40’ını oluşturuyo. Zamandan tasarruf etmek ve uzaktaki bir ürüne ulaşmanı en kısa yolu e-ticaret olmaya başladı. Özellikle fiziksel mağaza sahibiyseniz geç kalmamanız gereken bir konu. Fiziksel bir mağazanız yok ise de ürün temini konusuyla kesinle bir ucandan tutmanız gerekiyor.

Türkiye’de büyük şirketlerin aracılık yapması ile iyice yaygınlaşan e-ticaret, ödenilen komüsyonlar göz önüne alındığında kendi sitenizi kurmanız hem prestij açısından hemde müşterilere 7/24 hizmet vermeniz açısında oldukça önemli. Ülkemizde hala bir kısım insanlar güvenlik konusunda eticaret sitelerinden uzak dursa da bir çok kişide fiziksel mağaza yerine e-ticaret sitelerini tercih ediyor.

F2Ajans olarak bizde sizi en iyi şekilde temsil edecek, satışlarınızın artmasını sağlayacak, e-ticaret sitelerini kurmak amacındayız. Bu amaca hizmet vermek açısında e-ticaret kurulumunda kafa karıştıran bir çok konuda size en iyi çözümü sunuyoruz. Tüm paketlerde sınırlamaları kaldırdık, en iyi ve en hızlı işlemleri gerçekleştirmeniz bizim için önemli.

Bu sebepten en başta e-ticaret sitenizi kurmadan size vereceğimizi danışmanlık ile işleyişinizi doğru bir şekilde ayarlayıp, tüm işlemlerde yasal kurallara uymanızı sağlamaktayız.

Sizde eğer bir sanal mağaza sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

İletmek istedikleriniz